ŞAMPİYONLUK LİGİ KADROLARI BELLİ OLDU!

 


Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi için kadrolar 7 Ocak Perşembe günü kilitlendi. 16 Ocak’ta başlayacak Şampiyonluk Ligi’nde, yapılan transferler dengeleri tamamen değiştirecek.

TAKIMLAR

BEŞİKTAŞ.OYUN HİZMETLERİ

Oyun Hizmetleri ile güçlerini birleştiren Beşiktaş bu yıl 2 önemli transfer yaptı. Çekirdek kadrosunda bulunan genç yıldız Ruvelius’la birlikte hibiki (Eski ismiyle rôgu) ve Immortoru’yu koruyan takım, geçtiğimiz yıl Team Turquality’de gösterdikleri performansla TT’nin yükselişinde büyük payı olan Xyraz ve Rawbin’i de kadrosuna ekledi. Takımın koçluğunu daha önce CREW’de destek olarak oynayan Blumi üstlenecek.

BJK

ÇİLEKLER

Yükselme Ligi’nin şampiyonu olan ÇİLEKLER transfer dönemini hareketsiz geçirdi. Yalnızca koç pozisyonunda değişiklik yapan takım bu göreve Lelouch’u getirirken, Yükselme Ligi’nde başarıyla mücadele ederek organizasyonu Şampiyonluk Ligi’ne taşıyan 5 oyuncusunu da kadroda tuttu.

CLK

DARK PASSAGE

Her yıla yenilenmiş kadrolarla girmesine rağmen finallik performans göstermeyi başaran Dark Passage sezon öncesi dönemde kan kaybetti. Yıldız oyuncusu Naru’nun gidişiyle sarsılan ekip, orta koridor ve destek rollerine sırasıyla eski ZONE oyuncusu Lukezy ve Norveçli Denden’i getirdi. Geçtiğimiz yıl kadroda bulunan Elwind, Crystal ve Zeitnot bu sezon da Dark Passage formasını giymeye devam edecek.

DP

HWA GAMING

Yeniden yapılanmaya giderek tüm oyuncularıyla yolları ayıran HWA Gaming Kış Mevsimi için tanıdık isimler ve genç yabancılardan oluşan bir kadro kurdu. Takım kaptanlığını üstlenen Marshall’ın üst koridorda görev alacağı yeni kadroda ormancı rolünde Trixucator’ı izleyeceğiz. Revanche eski takımına dönüş yaparken, takımın orta koridoru ve destek rolü İskandinavlara emanet. Hatrixx ve Visdom, bu yıl HWA kadrosunda yer alan yabancı oyuncular olacak.

HWA

NUMBERONE ESPORTS

NumberOne eSports’un yabancı oyuncu transfer etmeme politikası devam ediyor. Yeni sezona 3 değişiklikle giren takım, emekli olan NasesUyno’nun yerine üst koridor için eski OHM oyuncusu âprox ile anlaştı. Bir süredir izleme fırsatı bulamadığımız Muscle NR1 ile sahneye geri dönerken, orta koridor oldukça tanıdık bir isme, Elysion’a ait. Takımın alt koridorunda 2015 Sezonu’nda izlediğimiz gibi KillerEs ve Swanepoel bulunacak. Ekibin koçluğunu ise Şampiyonluk Ligi’nde bu deneyimi ilk kez yaşayacak olan Cristol yapacak.NR1

SUPERMASSIVE 

“Rüya takım” kurma hedefiyle yola çıkan Supermassive adeta bir yıldızlar karması yarattı. Thaldrin ve Dumbledoge’un yanı sıra HWA’dan Stomaged’ı transfer ederek oldukça güçlü bir çekirdek oluşturan ekip, Dark Passage’dan Naru’yu kopararak ligin tüm dengelerini değiştirdi. Supermassive’in nişancısı ise Danimarkalı oyuncu Achuu. Yıldız oyunculardan oluşan bu kadronun koçluğu bir başka yıldız, fabFabulous tarafından yapılacak. Yedeklerde ise Honos ve Theokoles gibi emektar isimler var. (Benim favori takımımdır 🙂 )

SUP

TEAM AURORA

Sezona flaş avenuee transferiyle başlayan Team AURORA sürprizlere açık bir kadro oluşturdu. AURORA’nın geçen seneden takımda kalan tek oyuncusu olan ve daha önce TBF sahnesinde izlediğimiz Zergsting’in alt koridordaki partneri AB Batı Sunucusu Şampiyonluk Aşaması’nın gediklisi DarkSide olacak. Atlas’ta oynadığı dönemde potansiyeliyle bilinen Hioss’un üst koridora transfer edildiği takımın orman rolünde son olarak OHM’de gördüğümüz Kanani bulunacak.

AUR

TEAM TURQUALITY

Team Turquality Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi! Kore’den 2 oyuncu getirmekle kalmayıp koçunu da bu ülkeden transfer eden takım belki de sezonun performansı en merak edilen ekibi konumunda. Koreli oyuncular Fencer ve Reach haricinde nişancı rolüne eski oyuncusu kazze’yi transfer eden Team Turquality’nin demirbaşları LongB ve un1tback bu sezonda da mavi-beyaz formayı giyecek. Takımın yedeğiyse, geçtiğimiz yıllarda birçok takımda boy göstermiş nişancı padden.

TT

Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir