30 Ağustos 2016

Pokemon Go APK İndir – Oyun Güncellemesi Nasıl Yapılır?

ile Volkan Kalay

Pokemon Go oyununu Android ve iOS telefonlarına kolay yüklemek için sizlere hazırladığımız Pokemon Go indirme ve yükleme rehberi.

pokemon-go-list1-1200x682

Nintendo ve Niantic tarafından geliştirilen Pokemon Go oyunu kısa zamanda milyonlarca kişi tarafından yüklendi. 90’lı yılların en popüler çizgi filmi olan Pokemon, günümüzde karşımıza gerçek zamanlı bir oyun olarak çıktı.

Pokemon Go İndirme Linkleri:

Pokemon Go Android İndir (Samsung, Sony gibi cihazlar için)
Pokemon Go iOS İndir (iPhone ve iPad için)

Yurtdışında bazı ülkelerde indirilmeye sunulan Pokemon Go oyunu Türkiye’de henüz yayınlanmamış olsa da milyonlarca kişi tarafından oyunun APK dosyası indirildi. Grafik ve görselleri ile ilgi çeken oyun, arttırılmış gerçeklik üzerine kurulu olarak geliyor. Oyunun çizgi filminde de olduğu gibi ana karakterlerimiz Ash ve Misty’i seçerek Pokemon yakalamaya çıkabilirsiniz.

Oyunu Nasıl İndirebilirim?

Oyunu oynayabilmeniz için öncelikle Pokemon Go APK bağlantısından oyunu telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Veya bu bağlantıyı tıklayarak Play Store üzerinden indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra Gmail hesabınız ile oyuna giriş yapmanız gerekiyor.

Oyuna giriş yaptıktan sonra level 1’den başlayacaksınız. Level 5’e gelmedenPokemon savaşları yapamıyorsunuz. Level 5’e gelmek için dışarı çıkıpPokemon toplamanız gerekiyor. Fakat Pokemonları toplamadan önce Poki toplarınızın olması gerekiyor. Cami veya park gibi yerlere gitmeniz gerekiyor. Cami yakınında veya park yakınlarında bulunan konumlara tıkladığınızda karşınıza bir çark gelecek çarkı çevirdiğinde poki toplarına sahip olabilirsiniz.

Daha sonra pokemon bulduğunuzda üzerine dokunun. Üzerine dokunduğunuzda Poki topunu Pokemon’un üzerine doğru hedefli atış yaptığınızda pokemonu yakalayabilirsiniz. Yakaladığınız pokemonlarla 5. Level’e geldiğinizde Arena yakınlarına giderek diğer pokemon ustaları ile dövüşebilirsiniz.