17 Ocak 2016

Telefonunun ve Bilgisayarının Arka Planından Sıkılanlar İçin Şahane Arka Plan Örnekleri

ile Volkan Kalay

Bu zamana kadar bilgisayarınızda ve akıllı telefonunuzda kullanmak için çok kez arka plan görselleri araştırmışsınızdır. Google görsellere girip ‘hd wallpaper’ araması yapmanın maalesef modası artık geçti arkadaşlar. O yüzden yeni tasarımlara, fotoğraflara ve photoshop çalışmalarına ihtiyaç duyduğumuz açık. Arka plan görsel ihtiyacınıza ilaç olacak 10 kişi, Google Plus’ta şu aralar harika paylaşımlar yapıyorlar.

Görseller o kadar çok ki, eğer burada hepsini sizlerle paylaşırsak internet hızınız ne kadar yüksek olursa olsun sayfanın yüklenmesi için en az yarım saat beklersiniz 🙂 O yüzden paylaşım yapan bu kullanıcıların teker teker profillerini paylaşıp birer örnek sunmak, sanıyorum en mantıklısı olacak. Şimdi bu kullanıcılara sırayla bir bakalım.

Anime Computer Backgrounds

Bu arkadaşımız, genellikle anime severler için bazı paylaşımlarda bulunuyor. Anime çizimlerden hoşlanıyorsanız kesinlikle bir göz atın derim.

Absolutely Wallpapers Collection

Profesyonel bir fotoğrafçının kamerasından çıkmışçasına paylaşım yapılan bu hesapta ise aradığınız hemen her çeşit görsele ulaşabilirsiniz.  (6.5K takipçisinin olduğunu belirtelim)

Awesome Backgrounds Collection

Doğaya ve güzel bayanlara(!) ilginiz varsa, Awesome Backgrounds Collection profili üzerinden şahane görsellerle karşılaşacağınıza eminim.

Backgrounds Collection

Doğanın, photoshop vb programlarla adeta birer tabloya dönüştüğü görsellere sahip olan bu profilde de güzel paylaşımlar göreceksiniz.

Material and Flat Wallpapers Collection

Şekillerin simetriyle birleşmesinden yola çıkarak yapılan görsellerin ağırlıklı olarak paylaşıldığı bu profilde, daha çok geometrik şekillere rastlayacaksınız.

Phone Wallpapers by Abdul Jabbar

Abdul Jabbar’ın daha çok telefonlar için yaptığı arka plan görsel paylaşımlarında belirli bir kalıp bulunmuyor. Fakat her birinin efsane olduğunu söyleyebilirim.

Phone Wallpapers Collection by Abhilash Bingi

Abhilash Bingi de tıpkı Abdul Jabbar gibi daha çok telefon kullanıcılarına hitaben paylaşımlarda bulunuyor. Kesinlikle bir göz atın.

Video Game Art and Wallpapers Collection

Eğer çok sevdiğiniz bir oyunla ilgili arka plan görseli arıyorsanız, yapmanız gereken tek şey bu arkadaşın paylaşımlarına bakmak.

Wallpapers

Ricky Laughlin ismindeki bir kullanıcının paylaştığı görsellerin yer aldığı bu Google Plus sayfasında, Star Wars karakterlerinin alışılmışın dışına çıkmış görsellerini göreceksiniz. Tabii paylaşımlar sadece Star Wars’la sınırlı değil.